Burmistrza Miasta Dęblin
z dnia 21 maja 2004r.
Na podstawie art. 48 ust. l i 2 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. Nr 46, poz. 499 ze zmianami), w związku z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz.U. Nr 25, poz. 219) Burmistrz Miasta Dęblin zarządza, co następuje:
§ 1
W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego wyznaczonych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na dzień 13 czerwca 2004 r. powołuje się na obszarze miasta Dęblina 16 obwodowych komisji wyborczych w następujących składach osobowych:
I. Obwodowa Komisja Nr 1.
Zespół Szkół Nr 1, ul. Niepodległości 8.
1. Bartosiewicz Barbara
2. Kluska Dominik
3. Koszara Dorota
4. Kowalska Jadwiga
5. Mikusek Wanda
6. Olszewska - Filiks Marta
7. Paczek Grażyna
8. Prządka Jan
9. Wasilewicz Longina
10. Zieliński Robert
II. Obwodowa Komisja Nr 2.
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 1 Maja 3.
1. Archita Mariusz
2. Busko Grzegorz
3. Celej Anna
4. Długoń Czesław
5. Dragan Aldona
6. Filipek Lidia
7. Karbowski Krzysztof
8. Kluska Katarzyna
9. Lewandowski Jerzy
10. Majewski Józef
11. Ochal Janusz
III. Obwodowa Komisja Nr 3.
Miejski Dom Kultury, ul. 1 Maja 160.
1. Dąbrowski Mirosław
2. Grabowski Mariusz
3. Grodzicki Robert
4. Jankowska Agata
5. Kardas Sylwia
6. Kurek Adrian
7. Majcher Marcin
8. Makulska Jadwiga
9. Ochal Jadwiga
10. Stępkowska Agnieszka
11. Żurowska Irena
IV. Obwodowa Komisja Nr 4.
Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Stawska 322 (os. Stawy).
1. Kamiński Marcin
2. Łakomiec Zenobia
3. Łopuszańska Renata
4. Mucha Jan
5. Nowak Bartosz
6. Paszkowski Paweł
7. Pawelec Krystyna
8. Piróg Mariusz
9. Stani Aleksandra
10. Wojciechowska Danuta
11. Zielińska Bożena
V. Obwodowa Komisja Nr 5.
Miejski Dom Kultury, ul. IMaja 160.
1. Chobotow Katarzyna
2. Cywka Małgorzta
3. Gadowska Izabela
4. Jankowska Halina
5. Kozicki Jerzy
6. Krogulec Monika
7. Łakomiec Wiesław
8. Matysek Mieczysława
9. Ochal Marcin
10. Soszka Elżbieta
11. Tomaszewski Arkadiusz
VI. Obwodowa Komisja Nr 6.
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 1 Maja 3.
1. Banaś Małgorzata
2. Drzewicz Krystyna
3. Krygrowska Magdalena
4. Kucper Anna
5. Kupiec Paweł
6. Łukasik Dominika
7. Ochota Karol
8. Oraczewski Józef
9. Pająk Mirosława
10. Rudniewski Krzysztof
11. Żmuda Aleksandra
VII. Obwodowa Komisja Nr 7.
Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Michalinowska 1a.
1. Bębas Krystyna
2. Błachnio Izabella
3. Chebda Zbigniew
4. Dymek Aleksander
5. Gajaszek Krystyna
6. Kostka Małgorzata
7. Mikusek Zofia
8. OsickaDonata
9. Trych Magdalena
10. Wołk Irmina Urszula
11. Zwierzchowska Marzena
VIII. Obwodowa Komisja Nr 8.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, ul. Wiślana 3b.
1. Araźna Marta
2. Bernat Kamil
3. Bębas Łukasz
4. Dzwonek Waldemar
5. Gruza Kazimiera
6. Kalbarczyk Krystian
7. Krupa Marzena
8. Kusz Tomasz
9. Mich Emilia
10. Noworolnik Jadwiga
11. Zawada Teresa
IX. Obwodowa Komisja Nr 9.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, ul. Wiślana 3b.
1. Archita Justyna
2. Grudzień Artur
3. Guba Barbara
4. Jasińska Małgorzata
5. Jędrys Cezary
6. Kusz Jacek
7. Oraczewska Krystyna
8. Skałka Małgorzata
9. Szczepańska Grażyna
10. Urbanek Patrycja
11. Zaremba Halina
X. Obwodowa Komisja Nr 10.
Internat Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, ul. 15 pp "Wilków" 34a.
1. Bębas Krzysztof
2. Biały Mariola
3. Burda Ewa
4. Drażyk Urszula
5. Grobel Izabela
6. Kuśpit Zofia
7. Mańkowska Marta
8. Sałasiński Roman
9. Smaga Jarosław
10. Strigl Waldemar
XI. Obwodowa Komisja Nr 11.
Liceum Ogólnokształcące , ul. 15 pp "Wilków" 6.
1. Adamusińska Danuta
2. Błachnio Zofia
3. Cieśla Barbara
4. Gowin Piotr
5. Kamer Iwona
6. Kowalski Dariusz
7. Pyrka Anna
8. Soral Józef
9. Stolarczyk Agnieszka
10. Teodorowiecz Andrzej
XII. Obwodowa Komisja Nr 12.
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. l Maja 3.
1. Aleksiewicz Agata
2. Balak Daniel
3. Białas Jan
4. Kamer Adam
5. Krygrowski Maciej
6. Ochota Justyna
7. Przerwińska Agnieszka
8. Wojcik Anna
9. Wróbel Danuta
10. Żurawski Tadeusz
XIII. Obwodowa Komisja Nr 13.
Remiza OSP Masów, ul. Krasickiego 150.
1. Chiciński Jerzy
2. Jamrożek Aneta
3. Jasek Władysław
4. Kasprzak Helena
5. Konieczny Elżbieta
6. Kurowska Barbara
7. Maj Sławomir
8. Miciul Anna
9. Rodak Jerzy
10, Sawicka Edyta
XIV. Obwodowa Komisja Nr 14.
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. gen. Kowalskiego 20.
1. Gazda Tomasz
2. Glinka Teresa
3. Jędrys Janina
4. Kłus Urszula
5. Lalak Anna
6. Łukasik Marcin
7. Pakuła Łukasz
8. Smolińska Elżbieta
9. Sygocki Józef
10. Szul Beata
XV. Obwodowa Komisja Nr 15.
Gimnazjum Nr 2, ul. gen. Kowalskiego 20.
1. Chmielewski Jan
2. Chołody Mieczysław
3. Gazda Katarzyna
4. Jarosz Dagmara
5. Kleczkowski Witold
6. Kopeć Hanna
7. Ochal Wanda
8. Rodzik Regina
9. Sowa Dariusz
10. Tempińska Bożena
XVI. Obwodowa Komisja Nr 16.
6 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ, ul. Szpitalna 2.
1. Błachnio Joanna
2. Chojnacka Jolanta
3. Kleczkowska Jadwiga
4. Kotala Kazimiera
5. Mońka Danuta
6. Ochota Janina
7. Przybysz Rafał
8. Roman Jolanta
9. Rygielski Paweł
10. Żurawska Krystyna
§ 2
Składy komisji należy podać do publicznej wiadomości na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta Dęblin.
§ 3
Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Miasta Dęblin.
§ 4
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.