Burmistrza Miasta Dęblin
z dnia 22 maja 2003r.
Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. Nr 57, poz. 507) Burmistrz Miasta Dęblin zarządza, co następuje:
§ 1
W celu przeprowadzenia wyznaczonego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 8 czerwca 2003r. i zarządzonego głosowania w dniach 7 i 8 czerwca 2003 r. ogólnokrajowego referendum w sprawie wyrażenia zgody na ratyfikację traktatu dotyczącego przystąpienia Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej powołuje się na obszarze miasta Dęblina 16 obwodowych komisji do spraw referendum w następujących składach osobowych :
I. Obwodowa Komisja Nr 1
Zespół Szkół Nr 1, ul. Niepodległości 8.
1. Banaś Anna
2. Walaszek Anna
3. Prządka Jan
4. Kowalska Jadwiga
5. Grudzień Nina
6. Mikusek Wanda
7. Potocki Konrad
8. Grudzień Artur
9. Brzeziński Marian
10. Frańczak Urszula
11. Gawryjołek Hanna
II Obwodowa Komisja Nr 2
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 1 Maja 3.
1. Nowak Janina
2. Grula Zofia
3. Pawelec Jan
4. Kasperek Urszula
5. Kur Piotr
6. Grzelak Edyta
7. Pawłowski Andrzej.
8. Płachta Iwona.
9. Żurowska Irena.
10. Bancerz Ewa.
11. Lipnicki Arkadiusz.
III. Obwodowa Komisja Nr 3
Miejski Dom Kultury, ul. 1 Maja 160.
1. Pacholska Elżbieta
2. Isio Krystyna
3. Jabłoński Arkadiusz
4. Dąbrowska Urszula
5. Białas Jan
6. Ochal Jadwiga
7. Garbacz Teresa
8. Woliński Artur
9. Stelliga Dariusz
10. Wasilewicz Sławomir
11. Aleksiewicz Agata
IV.Obwodowa Komisja Nr 4
Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Stawska 322 (os. Stawy).
1. Poreda Renata
2. Pawelec Krystyna
3. Smutek Piotr
4. Żukowski Mariusz
5. Olszewska-Filiks Marta
6. Stelmaszek Hubert
7. Ogorzała Małgorzata
8. Seredyn Tomasz
9. Kamiński Marcin
10. Nowak Bartosz
11. Chołody Mieczysław
V. Obwodowa Komisja Nr 5
Miejski Dom Kultury, ul. 1Maja 160.
1. Stępkowska-Pastor Agnieszka
2. Zawada Teresa
3. Słowicka Maja
4. Kuty Beata
5. Piesyk Arkadiusz
6. Kwaśniak Andrzej
7. Kubak Marzena
8. Krajewska Danuta
9. Mateńka Anna
10. Netkowska Jolanta
11. Soszka Elżbieta
VI. Obwodowa Komisja Nr 6
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 1 Maja 3.
1. Banaś Małgorzata
2. Bancerz Anna
3. Strachota Sylwester
4. Stola Ryszard
5. Rudnicki Krzysztof
6. Archita Mariusz
7. Soska Mieczysław Jan
8. Krawczak Wojciech
9. Bibik Alina
10. Sala Ewa
11. Pawłowska Kamila
VII. Obwodowa Komisja Nr 7
Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Michalinowska 1a.
1. Walas-Bryl Magdalena
2. Wojewódzki Ryszard
3. Grał Agnieszka
4. Broniszewski Filip
5. Majewski Józef
6. Bębas Katarzyna
7. Kowalski Bartosz
8. Miciul Anna
9. Osicka Donata
10. Kamer Adam
11. Dymek Anna
VIII. Obwodowa Komisja Nr 8
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, ul. Wiślana 3b.
1. Mich Emilia
2. Grobel Izabela
3. Djakon Władysław
4. Kusz Jacek
5. Drzewicz Krystyna
6. Kornaga Monika
7. Mikusek Jolanta
8. Mikusek Zofia
9. Chicińska Maria Hanna
10. Bębas Łukasz
11. Trych Magdalena
IX. Obwodowa Komisja Nr 9
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2, ul. Wiślana 3b.
1. Kucharska Kamila
2. Stasiak Bogusław
3. Świtaj Jadwiga
4. Kujawa Ryszard
5. Kozicka Marlena
6. Noworolnik Jadwiga
7. Przybycień Krzysztof
8. Drela Marta
9. Daniel Wiktoria
10. Moryc Helena
11. Guba Barbara
X. Obwodowa Komisja Nr 10.
Internat Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, ul. 15 pp "Wilków" 34a.
1. Biały Mariola
2. Fuks Ewa
3. Nowakowski Wiesław
4. Bębas Krzysztof
5. Staromłyński Łukasz
6. Strachota Adam
7. Serafin Konrad
8. Butryn Stanisław
9. Cieśla Barbara
10. Smaga Jarosław
11. Paczkowski Karol
XI. Obwodowa Komisja Nr 11
Liceum Ogólnokształcące , ul. 15 pp "Wilków" 6.
1. Błachnio Zofia
2. Czerska Anna
3. Wróbel Danuta
4. Ziółkowska-Pac Bożena
5. Dąbrowski Mirosław
6. Skałka Małgorzata
7. Dudek Czesława
8. Lesisz Elżbieta
9. Skiba Zuzanna
10. Józefowicz Jakub
11. Kowalska Nina
XII. Obwodowa Komisja Nr 12
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. l Maja 3.
1. Russa Bożena
2. Kubak Wacław
3. Kleczkowska Jadwiga
4. Hostman Ireneusz
5. Kiebzak Jolanta
6. Groszek Piotr
7. Pawłowska Krystyna
8. Wojczakowska Anna
9. Filipek Lidia
10. UrbanekPatrycja
11. Jarosz Dagmara
XIII. Obwodowa Komisja Nr 13
Remiza OSP Masów, ul. Krasickiego 150.
1. Ochota Justyna
2. Soszka Marek
3. Kowalski Dariusz
4. Przybycień Kamil
5. Kasprzak Helena
6. Jasek Władysław
7. Grula Antoni
8. Konieczny Elżbieta
9. Oleksy Piotr
10. Szymczyk Paweł
11. Kleczkowski Witold
XIV. Obwodowa Komisja Nr 14
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. gen. Kowalskiego 20.
1. Maj Sławomir
2. Branka Hanna
3. Dragan Aldona
4. Kuźma Krystyna
5. Płatkowska Emilia
6. Mańkowska Marta
7. Rogosz Weronika
8. Ankiewicz Mariola
9. Gaweł Małgorzata
10. Kozicki Jerzy
11. Kopeć Hanna
XV. Obwodowa Komisja Nr 15
Gimnazjum Nr 2, ul. gen. Kowalskiego 20.
1. Paśnicka Alina
2. Kluska Dominik
3. Karbowski Krzysztof
4. Sterkowicz Małgorzata
5. Macierzyńska Małgorzata
6. Tęcza Ewa
7. Trusiewicz Maria
8. Wiejak Joanna
9. Rodak Jerzy
10. Teodorowicz Andrzej
11. Kubiak Laura
XVI. Obwodowa Komisja Nr 16
6 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ, ul. Szpitalna 2.
1. Roman Jolanta
2. Dąbrowska Ewa
3. Jopek Krystyna
4. Karbowski Marek
5. Kiliszek Adrian
6. Kotala Kazimiera
7. Kurek Marcin
8. Mońka Danuta
9. Przybycień Anna
10. Wiśniak Joanna
11. Żurawski Tomasz
§ 2
Składy komisji należy podać do publicznej wiadomości na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta Dęblin.
§ 3
Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Miasta Dęblin.
§ 4
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.